Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednoho únorového dne jsme si s firmou vyrazili na "ofsajt" do Německa, neb jsme slyšeli že to tam je "zupr". Z Ústí jsme tam byli za dvě hodinky. Pobrali jsme mraky věcí a nakýblovali se přes turniket do šaten a pak hurá na pláž. Zabrali jsme lehátka a začali objevovat ostrov.

Voda v "moři" byla chlorovaná a celkem teplá, to samý v "laguně". Ve vířivce to však slušně hicovalo, tak jsme tam byli skoro furt. Tobogány byli taky super, modrej je fakt špičkovej - takovej pád do tmy (3 eura za 24 hodin, vstup neomezeně opakovaně). Bary jsou taky fajn, velký pivko za 3,20 (bacha na kelímky, jsou zálohovaný), kafčo i drinky jsou taky za rozumný peníze.

Protože jsme úplně netušili do čeho jdeme, tak jsme si vzali jídlo i pití svoje - vůbec s tím není problém (jen to není kde chladit). Spaní je možný na lehátkách i v písku u "moře", od "laguny" nás vyhnali. Stačí karimatka a prostěradlo nebo lehká deka, teplota je celkem stabilní celou dobu.

Atrakce frčí zhruba do dvou až tří ráno, pak to tam začínaj uklízet (byli jsme na noc ze čtvrtka na pátek, možná to je "sanitární" noc).

Večer kolem půl devátý je na "moři" nějaká taneční a kouzelnická show, pak se němčouři zvednou a jedou domu, takže ostrov je solidně vylidněnej. Jen si dejte pozor na německý svátky, při druhé návštěvě jsme ho trefili a přes noc bylo docela plno.

Při vstupu dostanete "hodinky", s kterejma "platíte" na atrakcích i v barech a lezete do/z šaten (i do skřínky). Neztrácet, leze to do peněz!

Při odchodu jsme zaplatili 25 euro za osobu / 24 hodin. K tomu tobogány 3 eura (ty stojí za to). K tomu útrata za chlast a jídlo, ale to už je na každým jak mu chutná (ráno je snídaně formou bufetu, asi 12 eur). Přičtu cenu za dopravu a vím, že dvakrát za zimní sezonu to zmáknu bez problémů a fajn si odfrknu.

Jedete taky?

 

PS: jeli jsme tam v únoru 2008, dneska už jsou jiný ceny i podmínky, jukněte na webovky...

Tady jsou oficiální stránky: http://www.tropical-islands.de/en.html

 

 

Náhledy fotografií ze složky Tropický ostrov Německo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výřivka

(zajíc, 8. 12. 2009 18:25)

ano vyhnali nás se sklem :-) v ruce